Показано 97–108 із 111

Показати 9 24 36

Танін

дубильная кислота, танин, галлодубильная кислота, галлотанин, Е181

3 479,00 грн. – 49 595,00 грн.
Пакет 1 кг - 3479 грн/кг,
5 кг - 2982 грн/кгБарабан 25кг від 1 шт - 1983,8 грн/кг

Таурін

Таурін (сірковмісна амінокислота, таврійська кислота)

750,00 грн. – 19 500,00 грн.
Пакет 1кг від 1 шт - 750 грн/кг

Коробка/Мішок 25кг від 1 шт - 199 грн/кг,
від 4 шт - 195 грн/кг

Тіосульфат натрію

гипосульфит, антихлор, сульфидотриоксосульфат натрия, натрий серноватистокислый, гипосульфит соды

1 725,00 грн. – 37 000,00 грн.
Мішок 25кг
від 1шт - 69 грн/кг,
від 4шт - 45 грн/кг,
від 40шт - 37 грн/кг

Триацетин

Тріацетин (тріацетат гліцерину, тригліцерид, 1,2,3-тріацетоксипропан, гліцерол триацетат)

2 100,00 грн. – 107 712,00 грн.
Каністра 10кг від 1 шт - 210 грн/кг
Бочка 240кг від 1 шт - 117,3 грн/кг,
від 4 шт - 112,2 грн/кгІмпорт під замовлення

Трикальційфосфат

Ортофосфат кальцію, ТСР

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Тринатрійфосфат, ТНФ

Тринатрійфосфат (Натрій фосфорнокислий 2-заміщений 12-вод харч., ТНФ, натрієва сіль, додекагідрат фосфату натрію)

490,00 грн. – 62 400,00 грн.

Харчовий

Пакет 1кг від 1 шт - 490 грн/кгМішок 25кг від 1 шт - 139 грн/кг від 4 шт - 110 грн/кг

Технічний

Мішок 25кг від 1 шт - 69 грн/кг,
від 4 шт - 66 грн/кг,
від 40 шт - 62,4 грн/кг

Уротропін

Уротропін (гексаметилентетрамін, гексамін, поліциклічний амін, МПН, метенамін)

220,00 грн. – 2 709 000,00 грн.

Німеччина вищий ґатунок

Пакет 1 кг - 220 грн/шт,
5 кг - 180 грн/кг   Мішок 25кг від 1 шт - 169 грн/кг,
від 40 шт - 159 грн/кг
  Імпорт під замовлення: від 400 шт (10т) - 139 грн/кг,
від 840 шт (21т) - 129 грн/кг  

Форміат кальцію

E238, кальцієва сіль мурашиної кислоти, калькоформ, Диформіат кальцію

2 000,00 грн. – 59 000,00 грн.
від 25кг - 80 грн/кг,
від 100кг - 70 грн/кг,
від 1000кг - 59 грн/кг

Фруктоза

Фруктоза (фруктовий цукор, плодовий цукор, левулоза, арабіно-гексулоза)

2 750,00 грн. – 79 000,00 грн.
Мішок 25кг від 1шт - 110 грн/кг,
від 4шт - 89 грн/кг,
від 40шт - 79 грн/кг *Для оптових покупців – індивідуальна знижка! Звертайтеся до менеджера для узгодження вигідної ціни.

Хлорид калію

Хлорид калію (калійна сіль, сильвін, калій хлористий)

1 836,25 грн. – 105 060,00 грн.

Харчовий

Мішок 25кг від 1 шт - 112,2 грн/кг,
від 4 шт - 108,12 грн/кг,
від 40 шт - 105,06 грн/кг,

Технічний

Мішок 25кг від 1 шт - 73,45 грн/кг,
від 4 шт - 70,2 грн/кг,
від 40 шт - 27,98 грн/кг

Хлорид натрію (поварена сіль, кухонна сіль, харчова сіль, технічна сіль)

Хлорид натрію (кухонна сіль, кухонна сіль, хлорат натрію, сіль харчова, сіль технічна)

1 900,00 грн. – 99 000,00 грн.
харчова:
від 100кг - 19 грн/кг,
від 1000кг - 5,2 грн/кг,
від 10т - 3,9 грн/кг,
фармакологічна:
від 25кг - 120 грн/кг,
від 100кг - 110 грн/кг,
від 1000кг - 99 грн/кг

Цикламат натрію

Цикламат натрію (E952, натрієва сіль цикламової кислоти, цикламат натрію, цикломат натрію

490,00 грн. – 5 475,00 грн.
від 1кг - 490грн/кг,
від 25кг - 219грн/кг
Читати далі