Показано 73–84 із 111

Показати 9 24 36

Оцтова кислота крижана 100%, ОКК

Оцтова кислота крижана 100% "КОК" (крижана оцтова кислота, ЛУК, льодянка)

100,00 грн. – 60 900,00 грн.
*Примітка: оптова ціна на бочку або куб вказана без урахування вартості тари.   Флакон 100 мл - 100 грн/шт,
500 мл - 150 грн/шт,
1 л - 200 грн/шт
  Каністра 5л / 5,25кг - 135 грн/кг,
10л / 10,5кг - 120 грн/кг,
20л / 21кг - 105 грн/кг
  Бочка 210кг від 1 шт - 68 грн/кг
  Єврокуб 1050кг від 1 шт - 58 грн/кг
можливі поставки під замовлення від 20 т за ще більш вигідним цінами

Перекис водню 35% 1л для бджільництва

Засіб для стерилізації стільників, дезінфекція рамок, вуликів

160,00 грн.
Флакон 1л від 1 шт - 160 грн/шт

Персульфат амонію

Е923, Пероксодисульфат амонію, надсернокислий амоній
3 125,00 грн. – 100 000,00 грн.
від 25кг - 125 грн/кг,
від 100кг - 110 грн/кг,
від 1000кг - 100 грн/кг

Пірофосфат калію

Пірофосфат калію (калій фосфорнокислий)

4 475,00 грн. – 149 000,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 179 грн/кг,
від 4 шт - 165 грн/кг,
від 40 шт - 149 грн/кг

Пропіленгліколь, ПГ

Пропіленгліколь (МПГ, ПГ, пропіленгліколь)

50,00 грн. – 474 900,00 грн.

Фармакологічний, харчовий BASF

Флакон 0,1 л – 90 грн/шт 0,5 л – 250 грн/шт 1 л – 400 грн/штКаністра 5 л – 320 грн/л 10 л – 310 грн/л 20 л – 300 грн/лБочка 200л / 220кг від 1 шт – 275 грн/кгЄврокуб 1000л / 1100кг від 1 шт – 269 грн/кг

Харчовий

Флакон 0,1 л – 70 грн/шт 0,5 л – 200 грн/шт 1 л – 320 грн/штКаністра 5 л – 250 грн/л 10 л – 240 грн/л 20 л – 230 грн/лБочка 200л / 215кг від 1 шт – 202 грн/кгЄврокуб 1000л / 1075кг від 1 шт – 199 грн/кг

Технічний

Флакон 0,1 л – 50 грн/шт 0,5 л – 150 грн/шт 1 л – 250 грн/штБочка 200л / 215кг від 1 шт – 119 грн/кг
Каністра 5 л – 190 грн/л 10 л – 180 грн/л 20 л – 170 грн/лЄврокуб 1000л від 1 шт – 96,84 грн/л від 5 шт – 94,98 грн/л
Імпорт під замовлення*Для оптових покупців – індивідуальна знижка! Звертайтеся до менеджера для узгодження вигідної ціни.

Пропіонат кальцію

Пропіонат кальцію (Пропіоновокислий кальцій, пропановокислий кальцій)

2 975,00 грн. – 8 900,00 грн.
від 25кг - 119 грн/кг,
від 100кг - 89 грн/кг

Пропіонат натрію

натрієва сіль пропіонової кислоти, харчова добавка Е281, сіль натрію і пропіонової кислоти, Пропіоновокислий натрій, пропаноат натрію, натрій пропіонат
6 250,00 грн. – 21 000,00 грн.
від 25кг - 250 грн/кг,
від 100кг - 210 грн/кг

Риботайд інозинат+гуанілат натрію

Риботайд Інозінат + Гуанілат натрію (Е627 + Е631)

990,00 грн.
від 1кг - 990грн/кг,
від 10кг - 695грн/кг
Читати далі

Сахарінат натрію

Сахаринат натрію харчовий (орто-сульфобензойна кислота, 2-сульфобензойна кислота, орто-сульфобензимид, сахарин, Е954)

8 402,75 грн. – 329 700,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 336,11 грн/кг,
від 4 шт - 332,9 грн/кг,
від 40 шт - 329,7 грн/кг

Селітра калієва

Селітра калієва (калій азотнокислий, нітрат калію, калійна селітра) E252

2 975,00 грн. – 93 000,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 119 грн/кг,
від 4 шт - 99 грн/кг,
від 40 шт - 93 грн/кг

Селітра натрієва

Селітра натрієва (азотнокислий натрій, нітрат натрію, чилійська селітра, натронна селітра)

3 000,00 грн. – 90 000,00 грн.
від 25кг - 120 грн/кг,
від 100кг - 95 грн/кг,
від 1000кг - 90 грн/кг

Сірка гранульована, мелена

Сірка гранульована, Сірка мелена

2 081,25 грн. – 78 000,00 грн.

Гранульована сірка

Мішок 25кг від 1 шт - 83,7 грн/кг,
від 4 шт - 79,52 грн/кгБіг-бег 1000кг від 1 шт - 69,3 грн/кг

Мелена сірка

Мішок 25кг від 1 шт - 83,25 грн/кг,
від 4 шт - 81 грн/кг,
від 40 шт - 78 грн/кг