Показано 61–72 із 111

Показати 9 24 36

Натрій гідросульфіт

Натрій гідросульфіт (бісульфіт натрію, E222)

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Натрій глюконат

Натрій глюконат (глюконова кислота)

390,00 грн. – 6 500,00 грн.
від 1 кг - 390грн/кг,
від 25кг - 89грн/кг,
від 100кг - 65грн/кг

Натрій Пірофосфат

Натрій пірофосфат (натрій триполіфосфат харчовий, натрію пірофосфат, натрію фосфат піро) E450(III)

500,00 грн. – 9 900,00 грн.
від 1кг - 500 грн/кг,
від 25кг - 120 грн/кг,
від 100кг - 99 грн/кг

Натрій сірчанокислий піро

Натрій сірчистокислий піро харчовий, E223 (піросульфіт натрію, Метабісульфіт натрію, E223)

2 160,00 грн. – 49 000,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 86,4 грн/кг,
від 4 шт - 59 грн/кг,
від 40 шт - 49 грн/кг

Натрій фосфорнокислий

Натрій фосфорнокислий безводний (мононатрійфосфат, динатрію фосфат, тринатрійфосфат)

490,00 грн. – 25 200,00 грн.

1-заміщенний безводний харчовий (Мононатрійфосфат)

Пакет 1кг від 1шт - 490 грн/кг Мішок 25кг від 1шт - 190 грн/кг, від 4шт - 185 грн/кг

2-заміщений безводний харчовий (Динатрію фосфат)

Пакет 1кг від 1шт - 590 грн/кг Мішок 25кг від 1шт - 286 грн/кг від 4шт - 252 грн/кг

3-заміщений харчовий (Тринатрійфосфат)

Пакет 1кг від 1 кг - 490 грн/кг Мішок 25кг від 1шт - 139 грн/кг від 4шт - 110 грн/кг

Нізин

Nisin А, Е234

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Нітрит натрію

Нітрит натрію технічний і харчовий (натрій азотистокислий, Е250)

120,00 грн. – 168 300,00 грн.

Харчовий

Мішок 25кг від 1 шт - 181,5 грн/кг,
від 4 шт - 174,9 грн/кг,
від 40 шт - 168,3 грн/кг  

Технічний

Відро 1 кг - 120 грн/шт,
4 кг - 100 грн/кг,
6 кг - 95 грн/кг   Мішок 25кг від 1 шт - 59 грн/кг, від 4 шт - 56 грн/кг, від 40 шт - 49,9 грн/кг

Оксид магнію

магнезія палена, E530, периклаз
1 375,00 грн. – 4 500,00 грн.
від 25кг - 55грн/кг,
від 100кг - 45грн/кг

Оксид титану

Оксид титану харчовий і технічний (діоксид титану, харчовий барвник R-02, двоокис титану, титанові білила)

4 475,00 грн. – 149 000,00 грн.

Харчовий

Мішок 25кг від 1 шт - 208 грн/кг,
від 4 шт - 199 грн/кг

Технічний

Мішок 25кг від 1 шт - 179 грн/кг,
від 4 шт - 155 грн/кг,
від 40 шт - 149 грн/кг

Олово хлорид двоводний

Олово хлорид 2х водний (двохлористе олово двоводне, солянокисла сіль олова, олов'яна сіль)

49 875,00 грн.
від 25кг - 1995 грн/кг

Ортофосфорна кислота

Ортофосфорна кислота (ОФК, Фосфорна кислота, О-фосфорна кислота)

60,00 грн. – 170 000,00 грн.
*Примітка: оптова ціна на бочку або куб вказана без урахування вартості тари.

Харчова (фарм)

Флакон 100 мл - 100 грн/шт,
500 мл - 250 грн/шт,
1 л - 400 грн/шт
Каністра 5л / 8,5кг - 155 грн/кг,
10л / 17кг - 140 грн/кг,
20л / 34кг - 130 грн/кг
Бочка 200л / 340кг від 1 шт - 109 грн/кг
Єврокуб 1000л / 1700кг від 1 шт - 100 грн/кг

Технічна (тех)

Флакон 100 мл - 60 грн/шт,
500 мл - 175 грн/шт,
1 л - 300 грн/шт
Каністра 5л / 8кг - 130 грн/кг,
10л / 16кг - 120 грн/кг,
20л / 32кг - 110 грн/кг
Бочка 200л / 320кг від 1 шт - 87 грн/кг
Єврокуб 1000л / 1600кг від 1 шт - 83 грн/кг

Оцтова кислота 80%

Етанова кислота, метанкарбонова кислота

13 650,00 грн. – 61 950,00 грн.
Бочка 200л / 210кг від 1 шт - 65 грн/кг
Єврокуб 1000л / 1050кг від 1 шт - 59 грн/кг