Графік роботи: пн-пт с 8:00 до 21:00, сб-нд 9:00 - 18:00. Обід з 12.00 до 13.00

Історія

2018 рік

Ми розпочали свою діяльність на порталі Prom.ua з 24 вересня. Спершу компанія займалася вузьким напрямком, а саме, сировиною для лакофарбового виробництва. Вже пізніше ми почали розширювати свій ринок, додаючи в наш прайс дедалі більшу кількість позицій, що застосовують у багатьох інших сферах: фармакологія, аграрна промисловість, побутова хімія, виробництво будматеріалів, харчове виробництво тощо.

2020 рік

У першому кварталі ми побачили сильний попит на сировину для виробництва антисептиків і почали здійснювати реалізацію з розфасовкою товару для нового ринку.

2021 рік

19 січня ми зареєстрували ТОВ “СРП”.

Перевірити актуальні дані по нашій компанії можна за посиланням – youcontrol

2022 рік

У другому кварталі подали заявку на реєстрацію торгової марки з нашою емблемою у вигляді “сфери з гранями”.

Діяльність

На сьогоднішній день наша компанія займається такими напрямками:

Торгівля з 2018 року
Фасування товарів під замовлення з 2020 року
Імпорт з 2021 року

Переваги

– Намагаємося не підбивати партнерів. Якщо у винятковому випадку виходить так, що ми підвели – ми відповідально вирішуємо проблему, щоб клієнт залишився максимально задоволеним!

– Не даємо казкових чи привабливих термінів імпорту. Завжди намагаємось озвучити терміни із запасом, щоб на 100% вкластися у закріплені домовлені терміни та несемо відповідальність за будь-які непередбачувані обставини!

– Фіксуємо ціну на імпорт та гарантуємо її!

– З нами Ви завжди зможете домовитися про справедливу ціну та гідні умови – оплата, відвантаження та інших нюансів. Ми на 100% гнучкі!

– Можемо зробити будь-який потрібний вам продукт за вашою технологією та дозволити вам заощадити на робочій силі, складському приміщенні, а також у зусиллях та часі витрачених на організацію виробничого процесу.

– Швидко та якісно фасуємо будь-яку продукцію: сипучу, рідку чи горючу (розчинники).

– Цінуємо кожного клієнта, так як відгук від кожного покупця – це репутація компанії, а плани у нас на віки, тому бережемо наше добре ім’я та вашу довіру до нас.

Недоліки

– Ліквідуємо їх, як ЗСУ орків! Слава Україні!

 

Кошик