Показано 85–96 із 111

Показати 9 24 36

Сорбінова кислота

Сорбінова кислота (2,4-гександієнова кислота, одноосновна ненасичена карбонова кислота, Е200)

5 325,00 грн. – 19 900,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 213 грн/кг,
від 4 шт - 199 грн/кг

Сорбіт, сорбітол

Сорбіт (глюцит, глюцитол, Е420, Д-Сорбітол, гексангексол-1,2,3,4,5,6)

2 010,00 грн. – 70 350,00 грн.

Сорбіт

Мішок 25кг від 1 шт - 80,4 грн/кг,
від 4 шт - 77,05 грн/кг,
від 40 шт - 70,35 грн/кг

Сорбітол 70%:

Каністра 20л/ 25кг від 1шт - 110 грн/кг,
Бочка 200л/ 275кг від 1шт - 65 грн/кг,
від 4шт - 62 грн/кг

Спирт бензиловий

Спирт бензиловий (фенілкарбінол, фенілметанол, гідроксиметилбензол)

4 000,00 грн. – 54 600,00 грн.
від 10кг - 400 грн/кг,
від 100 кг - 275грн/кг,
від 210кг - 260грн/кг

Спіруліна

Артроспіра, Спіруліна Порошок

2 000,00 грн. – 12 000,00 грн.
від 1кг - 2000 грн/кг,
від 10кг - 1200 грн/кг

Стеарат кальцію

Стеарат кальцію (кальцієва сіль стеаринової кислоти, стеариновокислий кальцій, кальцієва сіль октадеканової кислоти, дистиарат кальцій, кальцій октадеканоат, харчова добавка E470)

3 980,00 грн. – 139 000,00 грн.
Мішок 20кг від 1 шт - 199 грн/кг,
від 5 шт - 179 грн/кг,
від 50 шт - 139 грн/кг

Стеаринова кислота

Стеаринова кислота (стеарин, цетилоцтова кислота, октадеканова кислота, 1-гептадеканкарбоксильна кислота, стеаринова кислота, н-октадеканова цетилоцтова 1-гептадеканкарбоксильна кислота, Т-18, Т-32, 60 SA-8)

3 185,00 грн. – 102 900,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 127,4 грн/кг,
від 4 шт - 112,7 грн/кг,
від 40 шт - 102,9 грн/кг

Сульфат алюмінію

Сульфат алюмінію (сірчанокислий алюміній) E520

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Сульфат амонію

Сульфат амонію (амоній сірчанокислий)

13 920,00 грн. – 523 200,00 грн.
Біг-бег 500кг від 1 шт - 27,84 грн/кг,
від 2 шт - 26,88 грн/кг,
від 40 шт - 26,16 грн/кг

Сульфат калію

Сульфат калію (сірчанокислий калій, калієва сіль сульфатної кислоти, калійне добриво, калій бісульфат, калій гідросульфат, дикалій сульфат, агрохімікат калій сірчанокислий очищений, арканіт)

1 782,50 грн. – 65 100,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 71,3 грн/кг,
від 4 шт - 68,2 грн/кг,
від 40 шт - 65,1 грн/кг

Сульфат кальцію

Сульфат кальцію (кальцієва сіль сірчаної кислоти, кальцій сірчанокислий)

1 200,00 грн. – 35 200,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 48 грн/кг,
від 4 шт - 41,6 грн/кг,
від 40 шт - 35,2 грн/кг

Сульфат магнію

Сульфат магнію (магній сірчанокислий)

1 225,00 грн. – 22 000,00 грн.
від 25кг - 49 грн/кг, від 100кг - 28 грн/кг, від 1000кг - 22 грн/кг

Сульфат натрію

Сульфат натрію (сірчанокислий натрій, натрієва сіль сірчаної кислоти, натрій сульфат, глауберова сіль)

1 475,00 грн. – 19 000,00 грн.
від 25кг - 59 грн/кг, від 100кг - 25 грн/кг, від 1000кг - 19 грн/кг