Показано 13–24 із 111

Показати 9 24 36

Бурштинова кислота

Бурштинова кислота (двоосновна карбонова кислота, бутандіова кислота, E363)

3 750,00 грн. – 129 000,00 грн.
від 25кг - 150 грн/кг,
від 100кг - 135 грн/кг,
від 1000кг - 129 грн/кг

Бутилгідроксіанізол, БОА

Бутилгідроксіанізол (БОА, бутильований (гідр) оксианізол; бутилгідроксіанізол, бутильований гідроксианізол, (1,1-диметилетил)-4-метоксифенол, ВНА; німецька: бутилгідроксіанізол, BHA, трет-бутил-4-гідроксіанізол,

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Галун алюмокалієвий

Галун алюмокалієвий (сульфат алюмінію-калію)

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Гідрокарбонат натрію

Гідрокарбонат натрію (бікарбонат натрію, питна сода, двовуглекислий натрій, сода харчова, Е500, харчова сода)

1 625,00 грн. – 125 000,00 грн.
фармацевтичний: від 25кг - 65 грн/кг, від 100кг - 37 грн/кг, від 1250кг - 27 грн/кг, від 5000кг - 25 грн/кг харчовий: від 25кг - 68грн/кг, від 100кг - 39грн/кг, від 1000кг - 29грн/кг

Гідроксид калію

Гідроксид калію (їдкий калій, каустичний поташ, їдкий калій, гідроксид калію, калію гідрат окису, гідрат окису калію, калієвий луг)

2 445,00 грн. – 84 760,00 грн.
Мішок 25кг
від 1 шт - 97,8 грн/кг,
від 4 шт - 93,73 грн/кг,
від 40 шт - 84,76 грн/кг

*Для оптових покупців – індивідуальна знижка! Звертайтеся до менеджера для узгодження вигідної ціни.

Гліцерин

Гліцерол; пропан-1,2,3-тріол; Е422

80,00 грн. – 157 500,00 грн.
*Примітка: оптова ціна на бочку або куб вказана без урахування вартості тари.

Гліцерин (виробництво BASF, Німеччина) ФАРМ харчовий 99,9%

Флакон 100 мл - 95 грн/шт 500 мл - 250 грн/шт 1 л - 400 грн/штКаністра 5л / 6,25кг - 220 грн/кг,
10л / 12,5кг - 200 грн/кг,
20л / 25кг - 176 грн/кг
Бочка 250кг від 1 шт - 134 грн/кг
Єврокуб 1250кг від 1 шт - 126 грн/кг
Імпорт під замовлення автоцистерна
від 24т (19,2 м³) - 69,9 грн/кг

Гліцерин ФАРМ харчовий 99,7%

Флакон 100 мл - 80 грн/шт 500 мл - 188 грн/шт 1 л - 310 грн/штКаністра 5л - 230 грн/л,
10л - 200 грн/л,
20л - 190 грн/л
Бочка 250кг від 1 шт - 106 грн/кг
Єврокуб 1250кг від 1 шт - 96 грн/кг
Імпорт під замовлення автоцистерна
від 24т (19,2 м³) - 62,7 грн/кг

Гліцерин технічний неочищений, сирий

від 1000л / 1260кг - 62,83 грн/кг

*Для оптових покупців – індивідуальна знижка! Звертайтеся до менеджера для узгодження вигідної ціни.

Гліцин

Гліцин (амінооцтова кислота, аміноетанова кислота)

4 225,00 грн. – 139 000,00 грн.
від 25кг - 169 грн/кг,
від 100кг - 149 грн/кг,
від 1000кг - 139 грн/кг

Глутамат натрію

Глутамат натрію (Натрій глютамінат, Е621, мононатрієва сіль глутамінової кислоти, натрієва сіль, L-глутамат натрію, мононатрієва сіль, амінопентадіоат натрію)

390,00 грн. – 8 900,00 грн.
від 1 кг - 390грн/кг,
від 25кг - 99грн/кг,
від 100кг - 89грн/кг

Глюкоза

Декстроза, виноградний цукор, моносахарид, D-глюкоза, шестиатомний гідроксіальдегід, гексоза

1 642,25 грн. – 49 830,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 65,69 грн/кг,
від 4 шт - 56,63 грн/кг,
від 40 шт - 49,83 грн/кг

Глюкозно-фруктозний сироп, ГФС

Глюкозно-фруктозний сироп (ГФС, високофруктозний зерновий сироп, кукурудзяний цукор, кукурудзяний сироп, ВФЗЗ)

4 950,00 грн. – 79 200,00 грн.
*Примітка: оптова ціна на бочку або куб вказана без урахування вартості тари.

від 50кг - 99 грн/кг,
від 800кг - 39 грн/кг,
від 2400кг - 33 грн/кг

Глюконо-дельта-лактон

Глюконо-дельта-лактон, E575

390,00 грн. – 9 900,00 грн.
від 1 кг - 390 грн/кг,
від 25кг - 119 грн/кг,
від 100кг - 99 грн/кг

Глютен борошняний

клейковина, липид, провитамин, пепсин, оксалат

2 683,75 грн. – 97 850,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 107,35 грн/кг,
від 4 шт - 104,5 грн/кг,
від 40 шт - 97,85 грн/кг