Показано 49–60 із 111

Показати 9 24 36

Лимонна кислота безводна

Лимонна кислота безводна (2-гідроксі-1,2,3-пропантрикарбонова кислота, харчова добавка E330)

215,00 грн. – 430 000,00 грн.
Пакет 1кг – 215 грн/шт,
5кг – 750 грн/штМішок 25кг від 1 шт - 115 грн/кг,
від 4 шт - 99 грн/кг,
від 40 шт - 88 грн/кг,
від 200 шт - 86 грн/кг

Лимонна кислота одноводна

Лимонна кислота (2-гідроксі-1,2,3-пропантрикарбонова кислота, E330)

215,00 грн. – 430 000,00 грн.
Пакет 1кг – 215 грн/шт,
5кг – 750 грн/штМішок 25кг від 1 шт - 115 грн/кг,
від 4 шт - 99 грн/кг,
від 40 шт - 88 грн/кг,
від 200 шт - 86 грн/кгІмпорт під замовлення: Одноводна від 21 тонни - 47 грн/кг

Лізин-L гідрохлорид

Лізин-L гідрохлорид

3 225,00 грн. – 102 000,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 129 грн/кг,
від 4 шт - 109 грн/кг,
від 40 шт - 102 грн/кг

Магній вуглекислий

магній карбонат, магнієва сіль вугільної кислоти, Е504, Магнезит
2 500,00 грн. – 75 000,00 грн.
від 25кг - 100 грн/кг,
від 100кг - 80 грн/кг,
від 1000кг - 75 грн/кг

Мальтодекстрин

Мальтодекстрин (патока, декстринмальтоза, патока крохмальна, патока крохмальна мальтозна)

1 433,25 грн. – 50 470,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 57,33 грн/кг,
від 4 шт - 54,39 грн/кг,
від 40 шт - 50,47 грн/кг

Метіонін

Метіонін (L-метіонін, 2-аміно-4-(метилтіо)бутанова кислота)

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Мідний купорос

Мідний купорос (міді сульфат, мідь сірчанокисла, купрум сульфат)

290,00 грн. – 1 085 000,00 грн.

Туреччина, Польща

Пакет 1 кг від 1 шт - 325 грн/шт Пакет 5 кг від 1 шт - 285 грн/кгМішок 25 кг від 1 шт - 230 грн/кг, від 4 шт - 224 грн/кг, від 40 шт - 219 грн/кг, від 200 шт - 217 грн/кг

Україна

Пакет 1 кг від 1 шт - 290 грн/шт Пакет 5 кг від 1 шт - 250 грн/кгМішок 25 кг від 1 шт - 203 грн/кг, від 4 шт - 197 грн/кг, від 40 шт - 179 грн/кг, від 200 шт - 176,5 грн/кг

Молочна кислота

Молочна кислота (оксикарбонова кислота, Е270, лактат, солі молочної кислоти)

3 225,00 грн. – 102 240,00 грн.
*Примітка: оптова ціна на бочку або куб вказана без урахування вартості тари.

Каністра 25кг від 1 шт - 129 грн/кг,
від 4 шт - 119 грн/кг
Єврокуб 1200кг від 1 шт - 85,2 грн/кг

Монокальційфосфат

Монокальційфосфат (дигідроортофосфат кальцію)

3 250,00 грн. – 100 000,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 130 грн/кг,
від 40 шт - 100 грн/кг

Мурашина кислота

Мурашина кислота (метанова кислота, монокарбонова кислота)

55,00 грн. – 68 264,00 грн.
Флакон 100 мл - 55 грн/шт,
500 мл - 125 грн/шт,
1 л - 210 грн/шт
Каністра 5л / 6,1кг - 109 грн/кг,
10л / 12,19кг - 99 грн/кг,
20л / 24,38кг - 89 грн/кг
Бочка 243,8кг від 1 шт - 67 грн/кг
Єврокуб 1219кг від 1 шт - 56 грн/кг

Натаміцин

Натаміцин, E235

Дізнайтесь у нашого менеджера про ціну та наявність товару
Читати далі

Натрій гексаметафосфат

Натрій гексаметафосфат (гексафосфат/поліфосфат натрію, сіль Грахама, Е452)

3 725,00 грн.
Мішок 25кг від 1 шт - 149 грн/кг