Користні статті

Чим відрізняються розчинники 646, 647, 650?

Розчинники 646 647 650 – це складники, здатні розчиняти сполуки лаків, фарб, які утворюють плівку. Їх часто використовують автомаляри з великим досвідом роботи, щоби отримати необхідну консистенцію емалі для фарбування авто. 

Чим відрізняються розчинники 646, 647, 650?

Вони сумішшю коктейлів органічних речовин, таких як толуол, етанол, ацетон у самих різних пропорціях. Є думка, чим вище число, тим більш агресивний сам розчинник, насправді це не так. Ніякої чітко вираженою градації за номером складу не існує.

Розчинник 647

Купити розчинник 647 в Україні неважко – це дуже поширений та популярний склад, він найменш агресивний з перелічених. 647 розчинник в першу чергу застосовується для розрідження (до робочої консистенції) нітроцелюлозних ЛФМ (нітроемалей). 

Pозчинник 646

Найактивніший та агресивний багатокомпонентний розчинник з перелічених. Розчинник 646 являє собою суміш етанолу, ацетону, бутанолу,  тоулолу, що є обмеженням в його використанні. Не варто допускати контакта 646 розчинника та виробів з резини чи пластику – вони можуть втратити свої якості. Спершу його використовують для розчинення нітроемалей та алкідних фарб, але, як ми вже згадували, для проведення високоякісних автомалярних робіт краще всього використовувати більш сучасні розчинники, які не змінюють колір покриття, не дадуть раптової усадки та непотрібних ефектів.

Розчинник 650

Застосування розчинників 650 доречно при розчиненні нітроцелюлозних фарб та нітроалкідних емалей.

Склад розчинника 650:

  • етилцелозольв (20%);
  • бутанол (30%);
  • ксілол (50%).

Саме цей склад найчастіше використовують при проведенні автомалярних робіт. Серед асортименту нашого магазину можливо придбати розчинник 650.

Техніка безпеки

Прохання вас не забувати, розчинники 646, 647, 650 є агресивними, вогненебезпечними та високотоксичними складами! Тому при проведенні робіт з ними, підтримуйте підвищені заходи безпеки та не забувайте про засоби індивідуального захисту. Не допускайте потрапляння речовини в очі, а також не забувайте, що пари цих розчинників дуже небезпечні, виконуйте роботи в приміщеннях з достатнім провітрюванням.

Не дивлячись на те, що ціна за літр на розчинник 647, 646 та 650 нижче, чим на сучасні складники, у випадку якщо виробник, що вами використовується у роботі лакофарбового розчинника надає рекомендацію використовувати розчинник свого бренду для отримання необхідної консистенції, то краще нею і скористатися. У даному випадку результат, що вийде, буде більш кращим, чим тоді, якщо ви використаєте розчинники 646, 647, 650 групи, а процес фарбування відбудеться більш гладким.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *